19 komentarzy

  1. Myślę, że najważniejszy jest umiar i świadomość tego, że większość sklepowych produktów jest przeładowanych nie tylko cukrem, ale co gorsza syropem glukozowym. Jem słodycze, bo lubię, ale jednocześnie jedząc inne rzeczy zwracam uwagę na to co jest w środku i staram się żeby cukru było już jak najmniej. Słodycze też staram się wybierać te lepsze. Pozdrawiam

  2. Tak bardzo cieszę się, że stoczyłam wewnętrzną walkę z miłością do słodyczy z sukcesem. Zostały mi tylko moje rarytasy od „święta”. Czuję się z tym wspaniale, tym bardziej, że zmieniam nawyki rownież u swoich dzieci.

  3. Bardzo dobry wpis, bogaty w wiedzę.
    Niestety gorzej u mnie z jej zastosowaniem. Nie ma dnia, bym nie zjadła czegoś słodkiego. Najdłużej bez słodyczy wytrzymałam miesiąc. 🙁

  4. Bardzo fajny wpis,ale u mnie ciężko z odwykiem i nie radzę sobie z rzuceniem słodyczy.Najdłużej wytrzymałam bez nich tydzień? :/ to chyba już uzależnienie.

  5. Cukier jest moim największym wrogiem. Nie umiem żyć bez słodzenia kawusi i bez czegoś słodkiego od czasu do czasu. Walczę i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się osiągnąć sukces.

  6. Wpadłam na ten wpis w odpowiednim czasie ponieważ postanowiłam porzucić cukier i syrop glukozowy. Oczywiście nie wyrzekam się na wieki słodyczy i ciast, ale jednak myślę sobie, że jeśli codziennie jem owoce to naprawdę nie potrzebuję słodyczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *