9 komentarzy

  1. Byłam na diecie ponad dwa tygodnie. Jestem przekonana, że dobrze działa w przypadku poważnych chorób. Pomaga wtedy, gdy inne sposoby zawodzą. Jako dieta odchudzająca, może być niebezpieczna. Uważam, że w czasie odchudzania powinno dostarczać się białko w diecie, bo inaczej organizm trawi mięśnie, a nie chcemy mieć zwisających fałdów skórnych. 🙂

  2. dlatego to NIE JEST dieta odchudzająca. Żeby organizm nie spalił mięśni, należy ćwiczyć podczas. To zalecenie dotyczy również wszystkich diet redukujących ilość kalorii poniżej dziennego zapotrzebowania.

  3. A ja nigdy nie byłam na diecie, kiedyś tylko stosowałam dziwne sposoby na schudnięcie , ktore mnie przerosly i moj organizm też. Teraz jem co chce i kiedy chce , wiem kiedy mam dosc i jestem szczęsliwa 😉

  4. wszystko to super, tylko są składniki, które sprawiają, że Twój organizm nie umie dobrze wybrać, czego chce. Należą do nich glutaminian i cukier.
    Poza tym u Dąbrowskiej nie o schudnięcie chodzi, a o zdrowie 🙂

  5. gratuluję Ci tego, że spróbowałaś 🙂
    Myślę, że ból głowy był spowodowany tym, że organizm oczyszczał się z toksyn. Gdybyś przeczekała kryzys, prawdopodobnie dalej nie byłoby problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *